Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BO GANARP (född 1953): Amfora, signerad a tergo, olja på duk, ca 155x124 cm
Pappersrester på ytan, tryckmärken
511272
2018-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här