Bo Ganarp Amfora olja

Bo Ganarp Amfora olja
Bo Ganarp Amfora olja
Bo Ganarp Amfora olja
Bo Ganarp Amfora olja
Bo Ganarp Amfora olja
Bo Ganarp Amfora olja

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BO GANARP (född 1953): Amfora, signerad a tergo, olja på duk, ca 155x124 cm

Pappersrester på ytan, tryckmärken

511272

2018-01-27