Rolf Hanson färgetsning

Rolf Hanson färgetsning
Rolf Hanson färgetsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

ROLF HANSON (född 1953): Komposition, signerad, daterad Rolf Hanson -91, 13/45, färgetsning, bildmått ca 110x92 cm

511274

2018-01-28