Kjell Landsfors oljemålning

Kjell Landsfors oljemålning
Kjell Landsfors oljemålning
Kjell Landsfors oljemålning
Kjell Landsfors oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KJELL LANDFORS (född 1953): "Eros", signerad Landfors 1983, olja på duk, ca 147x111 cm

511279

2018-01-27