Martin Engström Nocturne

Martin Engström Nocturne
Martin Engström Nocturne
Martin Engström Nocturne
Martin Engström Nocturne

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): "Nocturne",
signerad Martin Engström, olja på duk, 146x120 cm,
PROVENIENS: Museet Kulturhuset Borås, utställningen 5 målare, 1983

511280

2018-01-26