Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): "Tjörnedala", signerad Björn Hallström, olja på duk, ca 110x130 cm
Ytskada
511283
2018-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här