Björn Hallström oljemålning

Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): "Tjörnedala", signerad Björn Hallström, olja på duk, ca 110x130 cm

Ytskada

511283

2018-01-28