Margareta Wallin Blomster

Margareta Wallin Blomster
Margareta Wallin Blomster
Margareta Wallin Blomster
Margareta Wallin Blomster
Margareta Wallin Blomster
Margareta Wallin Blomster

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARGARETA WALLIN (1912-1992): Blomster, signerad, olja på duk, ca 117x104 cm

511285

2018-01-27