Noshylla jugend

Noshylla jugend
Noshylla jugend
Noshylla jugend
Noshylla jugend
Noshylla jugend
Noshylla jugend
Noshylla jugend
Noshylla jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NOTHYLLA, jugend, tidigt 1900-tal, betsad mahogny och mässing, hjultrissor, höjd 93 cm, 45 x 29,5 cm

Bruksslitage

511293

2017-12-27