Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NOTHYLLA, jugend, tidigt 1900-tal, betsad mahogny och mässing, hjultrissor, höjd 93 cm, 45 x 29,5 cm
Bruksslitage
511293
2017-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här