Alvar Aalto Senab Stockholm 1 par bänkar björk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR AALTO, 1 par bänkar, Artek, 1970-tal, björk, med lösa kuddar, brännmärkta, sitthöjd ca 45, 72x39,5 cm

Bruksslitage, märken och repor

511309

2017-12-28