Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, 1 par bänkar, Artek, 1970-tal, björk, med lösa kuddar, brännmärkta, sitthöjd ca 45, 72x39,5 cm
Bruksslitage, märken och repor
511309
2017-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här