Taklampa 1900-talets mitt mässing med glassprismor

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, mässing med glasprismor, 6 ljuskällor, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, ej funktionstestad

511313

Päivämäärä:

2017-12-31