Taklampa 1900-talets mitt mässing med glassprismor
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, mässing med glasprismor, 6 ljuskällor, höjd ca 30, diameter ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, ej funktionstestad
511313
Päivämäärä:
2017-12-31