Collier armband 18 k guld
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
COLLIER, ARMBAND, 18 k guld, odlade saltvattenspärlor med mellanliggande stavar, armband stämplat Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1938, längd 42 resp. 18 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, med 3 odlade saltvattenspärlor vardera, skruvsystem, höjd ca 4 cm
Collier och armbandets pärlor med slitage
511314
2017-12-28