Collier armband 18 k guld

Collier armband 18 k guld
Collier armband 18 k guld
Collier armband 18 k guld
Collier armband 18 k guld
Collier armband 18 k guld
Collier armband 18 k guld
Collier armband 18 k guld
Collier armband 18 k guld

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

COLLIER, ARMBAND, 18 k guld, odlade saltvattenspärlor med mellanliggande stavar, armband stämplat Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1938, längd 42 resp. 18 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, med 3 odlade saltvattenspärlor vardera, skruvsystem, höjd ca 4 cm

Collier och armbandets pärlor med slitage

511314

2017-12-28