Paul Buhré herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
PAUL BUHRE, armbandsur, stål, 1940-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 128441, cal 194, fixoflex armband (ej original), diameter 33 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med slitage, visare med senare lyssmassa, bruksslitage
511317
2017-12-29