Paul Buhré herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

PAUL BUHRE, armbandsur, stål, 1940-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 128441, cal 194, fixoflex armband (ej original), diameter 33 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med slitage, visare med senare lyssmassa, bruksslitage

511317

2017-12-29