Leif Liljeblad oljemålning

Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Sträckande svanar i myr, olja på duk, signerad och daterad L LIljeblad -92, ca 65x81 cm

511321

2017-12-28