Wilhelm Wik Konkret konst

Wilhelm Wik Konkret konst
Wilhelm Wik Konkret konst
Wilhelm Wik Konkret konst
Wilhelm Wik Konkret konst

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): "Akvamarin", signerad a tergo Wilhelm Wik, olja på duk, ca 49x37 cm

511327

2017-12-29