Modellplan SAS Royal Viking
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLPLAN, promotionmodell, SK-SAS, Royal Viking, 1950/60-tal,T.N. Japan, stomme av litograferad plåt samt plast, märkt . Längd 45, vingbredd 50 cm, höjd 15,5 cm.
Bruksslitage, borrat hål i ena vingen, 1 propeller snurrar ej
511336
2017-12-29