Alfred Thörne, Forsande bäck

Alfred Thörne, Forsande bäck
Alfred Thörne, Forsande bäck
Alfred Thörne, Forsande bäck
Alfred Thörne, Forsande bäck
Alfred Thörne, Forsande bäck
Alfred Thörne, Forsande bäck
Alfred Thörne, Forsande bäck
Alfred Thörne, Forsande bäck

Såld för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Forsande bäck, signerad Alfr. Thörne, olja på duk, 125 x 75 cm.

511337

2018-01-18