Le Corbusier färglitografi
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Modulor", färglitografi, signerad och daterad i trycket Le Corbuier Paris 20/2 56, LC 50, bildytan 70x53 cm, i mapp
Proveniens Leonie Giesendorf
Något gulnat
511348
2018-01-04