Le Corbusier färglitografi

Le Corbusier färglitografi
Le Corbusier färglitografi

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Modulor", färglitografi, signerad och daterad i trycket Le Corbuier Paris 20/2 56, LC 50, bildytan 70x53 cm, i mapp

Proveniens Leonie Giesendorf

Något gulnat

511348

2018-01-04