Servisglas Odelberg junior
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SERVISGLAS, Odelberg Junior, 60 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 12 vinglas (höjd ca 14), 12 snapsglas, 12 likörglas, 12 starkvinsglas, 12 selterglas
Mindre fotnagg kan förekomma
511353
2017-12-28