Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARGARETA LINTON-LINDECRANTZ (född 1931): Ryttaren, signerad och daterad Margareta Linton 2003, olja på duk, ca 95x82 cm
511359
2018-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här