Margareta Linton-Lindecrantz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA LINTON-LINDECRANTZ (född 1931): Ryttaren, signerad och daterad Margareta Linton 2003, olja på duk, ca 95x82 cm

511359

2018-01-26