A Hagen olja

A Hagen olja
A Hagen olja
A Hagen olja
A Hagen olja
A Hagen olja
A Hagen olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

A HAGEN*** (Ryssland): Landskap från Svarta Havet nära Odessa, signerad och daterad 1910, olja på duk, 79x132 cm.

511365

2017-12-29