Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
A HAGEN*** (Ryssland): Landskap från Svarta Havet nära Odessa, signerad och daterad 1910, olja på duk, 79x132 cm.
511365
2017-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här