Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALMAR ARWIDSON (1913-2011): "Det blommar vid tjärnen, Djuptjärn" väggskulptur i skuret trä, ca 147x105 cm, signerad
Smärre slitage, skador
511369
2017-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här