Almar Arwidson

Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson
Almar Arwidson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALMAR ARWIDSON (1913-2011): "Det blommar vid tjärnen, Djuptjärn" väggskulptur i skuret trä, ca 147x105 cm, signerad

Smärre slitage, skador

511369

2017-12-28