Attila Balla

Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ATTILA BALLA (Ungern/Sverige, född 1959), Komposition, signerad och daterad Balla 1988, blandteknik/mixed media, ca 155x130 cm

Skada

511379

2018-01-27