Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ATTILA BALLA (Ungern/Sverige, född 1959), Komposition, signerad och daterad Balla 1988, blandteknik/mixed media, ca 155x130 cm
Skada
511379
2018-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här