Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Blickpunkt - Äppelplockare och båtresa, 1950-tal, olja på duk, ca 132x276 cm
Dubblerad, ytskador
511381
2018-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här