Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Den goda skörden, monogramsignerad och daterad 1956, olja på duk, ca 131x234 cm

Dubblerad, retuscher, ytskador

511384

2018-01-28