Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Såld för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Arkitekten, 1950-tal, olja på duk, ca 131x210 cm

Dubblerad

511385

2018-01-28