Jerzy Luczak-Szewczyk oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JERZY LUCZAK-SZEWCZYK (1923-1975): Komposition, signerad luczak-szewczyk, olja på duk, ca 48x115 cm

Ett mindre hål

511386

2017-12-29