Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Smeden och telefonisten, 1950-tal, olja på duk, ca 131x235 cm

Dubblerad, ytskador

511389

2018-01-26