Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): I hamnen, 1950-tal, olja på duk, ca 132x210 cm
511395
2018-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här