Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): I hamnen, 1950-tal, olja på duk, ca 132x210 cm

511395

2018-01-26