Nisse Zetterberg oljemålning 1950-tal

Såld för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Trädgårdsarbete - figurkomposition, 1950-tal, olja på duk, ca 132x275 cm

Dubblerad, ytskador

511397

2018-01-27