Bertil Vallien skulptur

Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av insmält figur, signerad KOSTA BODA B Vallien, etikettmärkt, träsockel, längd ca 25,5 cm

Smärre slitage

511404

2018-01-08