Glasbåt Vallien
Vollendet
2018-01-08
511409
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, halvbåt, signerad KOSTA BODA ATELIER-91 B. Vallien 800156, träsockel, höjd ca 13 cm
Slitage,repor