Glasbåt Vallien

Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien
Glasbåt Vallien

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, halvbåt, signerad KOSTA BODA ATELIER-91 B. Vallien 800156, träsockel, höjd ca 13 cm

Slitage,repor

511409

2018-01-08