Göran Wärff fat

Göran Wärff fat
Göran Wärff fat
Göran Wärff fat
Göran Wärff fat
Göran Wärff fat
Göran Wärff fat
Göran Wärff fat
Göran Wärff fat
Göran Wärff fat
Göran Wärff fat

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, fat, ovalt, glas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda G Wärff 70020, längd ca 22 cm

Smärre slitage

511410

2018-01-08