Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÖRAN WÄRFF, fat, ovalt, glas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda G Wärff 70020, längd ca 22 cm
Smärre slitage
511410
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här