efter Francesco Zuccarelli, 1800-tal, olja

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

FRANCESCO ZUCCARELLI, efter (1800-tal): Sällskap vid vattendrag, olja på duk, ca 53,5x71 cm

Krackeleringar

511414

2018-01-18