Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
FRANCESCO ZUCCARELLI, efter (1800-tal): Sällskap vid vattendrag, olja på duk, ca 53,5x71 cm
Krackeleringar
511414
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här