Jardinjär 1900-talets början nysilver

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

JARDINJÄR, nysilver, 1900-talets början, insats i glas med slipad dekor, Danmark, höjd ca 13,5, 48x22,5 cm

Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning, insatsen med några mindre nagg, inskription

511434

2017-12-29