Jardinjär 1900-talets början nysilver
Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
JARDINJÄR, nysilver, 1900-talets början, insats i glas med slipad dekor, Danmark, höjd ca 13,5, 48x22,5 cm
Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning, insatsen med några mindre nagg, inskription
511434
2017-12-29