Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Båt i dimma", signerad Rudberg, 1987, olja på duk, ca 72x97,5 cm
511458
2018-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här