Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Båt i dimma", signerad Rudberg, 1987, olja på duk, ca 72x97,5 cm

511458

2018-01-27