Planscher, porträtt, kartor bl.a. militaria ca 40

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLANSCHER, KARTOR, PORTRÄTT. Ca 40 graverade och litograferade kartor, 1700-1800-tal, bl.a. militärer, Napoleon (1), bataljplaner etc. Varierande storlekar.

Varierande skick, vissar med revor och skador, fläckar.

511460

2018-01-22