Jörgen Zetterqvist (1928-2013) oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JÖRGEN ZETTERQVIST (1928-2013): Kustmotiv, signerad och daterad-73, olja på duk, 80,5x116 cm

Smärre slitage

511461

2017-12-29