Berndt Wennström Stockholm

Berndt Wennström Stockholm
Berndt Wennström Stockholm
Berndt Wennström Stockholm
Berndt Wennström Stockholm

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Stadsbild, Stockholm, signerad och daterad B. Wennström, gouache/blandteknik på papper, bladmått ca 26x34 cm

511466

2018-01-27