Ann Nyström Grundell

Ann Nyström Grundell
Ann Nyström Grundell
Ann Nyström Grundell
Ann Nyström Grundell
Ann Nyström Grundell
Ann Nyström Grundell

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANN NYSTRÖM GRUNDELL (född 1942): "Kaos", monogramsignerad ANG, olja på duk, ca 80x95 cm

511467

2018-01-27