Hans Kajtorp (1916-1991) oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS KAJTORP (1916-1991), "Stilleben med vit kanna", olja på pannå, signerad Hans Kajtorp, daterad a tergo 87, 57x 63,5 cm

Smärre slitage

511472

2017-12-29