Kurt Jungstedt oljemålning

Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): "Fiskebåtar i hamn, Smögen", signerad och daterad Jungstedt -55 samt monogramsignerad KJ 55 a tergo, olja på duk, ca 81x102 cm

Smärre ytskador, fläckar

511473

2018-01-28