Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
KURT JUNGSTEDT (1894-1963): "Fiskebåtar i hamn, Smögen", signerad och daterad Jungstedt -55 samt monogramsignerad KJ 55 a tergo, olja på duk, ca 81x102 cm
Smärre ytskador, fläckar
511473
2018-01-28