Birger Malmborg (1910-1982) oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER MALMBORG (1910-1982): Motiv av man som gräver, signerad och daterad 1961, olja på duk, plakett med inskription ´Av Kroppa Kommun 1963´, 65,5x54,5 cm

Smärre slitage

511480

2017-12-29