Bo E Lundqvist oljemålning

Bo E Lundqvist oljemålning
Bo E Lundqvist oljemålning
Bo E Lundqvist oljemålning
Bo E Lundqvist oljemålning
Bo E Lundqvist oljemålning
Bo E Lundqvist oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BO E LUNDQVIST (född 1934) Blomsterstilleben, monogramsignerad Lqt, daterad 1967, olja på duk, ca 105x133 cm

511482

2018-01-28