Matsalsbord 1800-tal

Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSBORD, omkring 1800-talets mitt, alm, 12 svarvade ben på hjultrissor i mässing, höjd 76, 120x120-360 cm med 5 iläggsskivor, dock medföljer endast 1, i obehandlad furu

Åldersrelaterat slitage, märken, repor, fläckar

511503

2017-12-29