Fonografrullar

Fonografrullar
Fonografrullar
Fonografrullar
Fonografrullar
Fonografrullar
Fonografrullar
Fonografrullar
Fonografrullar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FONOGRAFRULLAR, 13 st., sent 1800-tal/tidigt 1900-tal, Edison Bell Record

skador, medföljande tomma hylsor

511544

2017-12-30