Flamländsk skola, Pastoralt landskap

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 31,5x29,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

HISTORIK
Tidigare tillskriven Michiel Carré

Old Master-special

Dubblerad

511561

2018-03-01