Flamländsk skola, Pastoralt landskap
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 31,5x29,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
HISTORIK
Tidigare tillskriven Michiel Carré
Old Master-special
Dubblerad
511561
2018-03-01