Albert Fürst oljemålning

Albert Fürst oljemålning
Albert Fürst oljemålning
Albert Fürst oljemålning
Albert Fürst oljemålning
Albert Fürst oljemålning
Albert Fürst oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERT FÜRST (född 1920): Komposition, signerad, olja på duk, ca 79x59 cm

511565

2017-12-30