Patrik Qvist olja på pannå

Patrik Qvist olja på pannå
Patrik Qvist olja på pannå
Patrik Qvist olja på pannå
Patrik Qvist olja på pannå

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

PATRIK QVIST (född 1968): Monument with stick, signerad på baksidan 4 NOV ´14 Qvist, olja på pannå, ca 42x41 cm

511571

2018-01-08