Curry Melin oljemålning
Vollendet
2017-12-30
511574
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MELIN CURRY (1923-2005): Utan titel, signerad och daterad Curry Melin -81, olja på duk, 90x90 cm